Kariéra

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

REFERENT PRO PRÁCI V TERÉNU (PRAHA A OKOLÍ)

Nabízená pracovní pozice je vhodná zejména pro lidi, kteří preferují flexibilní práci v terénu, nezávislou na pracovní době.

Pracovní náplň:
Osobní podávání a vyřizování žádostí o vyjádření k sítím u jednotlivých správců technické infrastruktury a dotčených orgánů státní správy. Jednání na katastru nemovitostí apod.

Požadujeme:
zodpovědnost, seriózní jednání při jednání s úřady, orientace v technických oborech zejména stavebních.

Nabízíme:
Práce na mandátní smlouvu nebo DPP, DPČ.
Značnou míru časové nezávislosti, nenáročnou, ale přesto hodnotnou a zajímavou práci v terénu.
Příspěvek na MHD, boty a pitný režim.
Zajímavé finanční výdělky.

ADMINISTRÁTOR SPRÁVY ZAKÁZEK

Nabízená pracovní pozice je vhodná pro lidi se zájmem o dění v oblasti staveb a technické infrastruktury, kteří jsou ambiciózní a chtějí rozvíjet svůj osobní potenciál v tomto oboru. Zkušenosti výhodou.

Kompletní agenda související s přípravou a vyřízením všech potřebných dokumentů v přípravné fázi stavby, kooperace s referenty technické infrastruktury, kontrola a kompletace vyřízených vyjádření k sítím, mapových podkladů a stanovisek dotčených orgánů státní správy, komunikace s klienty a s vlastníky TI.

Požadujeme:
Pečlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti.
Znalost MS Office.
Minimálně středoškolské vzdělání nebo prokazatelná praxe v administrativě.
Orientace v oblasti přípravy a realizace staveb (výhodou).

Nabízíme:
Stabilní příjmy limitované pouze vaším výkonem.
Pracoviště: Praha 5 - Stodůlky.

SPECIALISTA ODDĚLENÍ ZÁKAZNICKÉ PÉČE

Pracovní nabídka je vhodná pro komunikativní přímé lidi s příjemným hlasovým fondem, kteří si díky své schopnosti práce s hlasem umí získat přízeň a důvěru klienta.

Aktivní i pasivní telefonická komunikace se stávající i novou firemní klientelou prostřednictvím moderní telekomunikačnítechnologie v příjemném pracovním prostředí - žádné call scripty, ale přímé obchodní jednání.
Drobná administrativa, týdenní reporty.

Požadujeme:
Znalost práce s MS Office.
Sympatický hlasový projev bez vad řeči.
Zkušenost s obchodem po telefonu (výhodou).

Nabízíme:
Služební telefon.

SVÉ ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE PROSÍM NA E-mail: kariera@katastrnaklic.cz

Podpora a ochota

Naše asistentky Vám vždy rády pomohou s vyplněním
formulářů, odpoví na dotazy nejen k vaší stavbě a také
sdělí přínosy našich služeb pro Vás

Ekonomické řešení

Využijte bezplatnou registraci a získejte další výhody.
Sestavíme Vám individuální cenové řešení a ušetříte
spoustu času

Garance spokojenosti

Zakládáme si na pečlivosti, vysoké kvalitě, odbornosti
a individuálním přístupu při řešení vašich potřeb
po celou dobu vyřizování každé vaší žádosti